| EUtodi60 a întrebat:

Cum este mai convenabil sa imi fac tigarile:
-tuburi de tigari (care trebuie doar sa bagi tutunul' in ele)
-foite si filtre?
Funda!
(precizati si de ce.) big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuburi de tigari.ca pret fata de magazin.depinde si cu cat achizitionezi tutunul si tuburile.in Belgia, ies cam la un sfert din pretul de magazin.Numai bine.

7 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

In primul rand incearca sa le lasi ca nu sunt bune pe urma sa stii ca ajungi mai ieftin cu una electronica

| darrio2007 a răspuns (pentru motan444):

Ai incercat tigara electronica?

| EUtodi60 explică (pentru motan444):

Nu prea ies. e cam tot pe acolo ca si cu cele facute.Si s-au descoperit ca aburul acela este mai daunator decat tigarile normale. am avut si nu prea mia plact sincer sa fiu. acuma... fiecare cu preferintelel lui

| EUtodi60 explică (pentru darrio2007):

Am incercat si nu imi place; )

| darrio2007 a răspuns (pentru EUtodi60):

De asta te-am si intrebat.De ce crezi ca lui(ei)i-ar place? Am incercat-o si eu si a 3 zi tuseam de sa-mi scot plamanii din mine.Am renuntat la ea.

| motan444 a răspuns (pentru darrio2007):

Da dar slava domnului m-am lasat de fumat

| darrio2007 a răspuns (pentru motan444):

Bravo tie.