| anonim_4396 a întrebat:

Cum este pentru voi scoala ideala?

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

O scoala unde se invata si elevii merg ca sa priceapa ceva nu sa arunce cu hartii in profesori. Pe scurt: o scoala unde se INVATA si profesorii STIU sa explice. Cel putin la mine la liceu, nu stiu care sunt mai sariti de pe fix, profesorii sau elevii. Daca ajung profesorii sa fumeze la ora sau sa se uite pe reviste gen Avon...oh go on. Asta-i Romania! Mi-e rau:-&

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Meseria mea este cea mai frumoasawinking scoala treaba voastra sa va fie de bine

| Cσσкiє a răspuns:

Fără bătăuşi, cu vestiare din alea ca în şcolile din filme, fiecare îmbrăcat cu uniformă... Uniforma să fie clasică şi elegantă, albastru închis cu negru sau roşu cu negru şi alb.

| AnaEindragostita a răspuns:

Fara scris

| ATHOS a răspuns:

Scoala buna este aceea care scoate absolventi extrem de bine pregatiti!
Bafta!

| JuLien a răspuns:

Nu existasad

| HH_2726 a răspuns:

Scoala ideala pentru mine ar fi asatongueauzele de 45 de minute si orele de 15 minutelaughing! Toti profesorii sa fie zambitori si draguti cu elevii.Sa nu scrie foarte mult, sa nu fim obligati sa dam lucrari de controlbatting eyelashes, sa fie interzisa matematica in scoalalaughing.