| GheorgheDumitru a întrebat:

Cum este sa fii baiat?
dar cum este sa fii fata?
avantaje si dezavantaje
va multumesc o seara buna

6 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Sunt fata si nu pot spune ca urasc in totalitate acest lucru,dezavantajele la mine sunt durerile groaznice din aproape fiecare luna si lesinurile,nu pot sa lucrez calumea din cauza sanilor,hormonii care o iau razna cand am nevoie sa fiu lucida etc, ca si avantaje sunt faptul ca pot avea parul lung fara sa fiu considerata satanista sau Iisus(asa vad ca sunt caracterizati mai nou baietii cu parul lung), am o relatie mai stransa cu parintii, pot pipai fetele fara sa ma bata, etc

| GheorgheDumitru explică (pentru Morenna10):

Corect cu pipaitul fetelor

| AdycuThebest a răspuns:

Mosulr ce tanar esti...hee hee)))).

| catanavip a răspuns:

Dar tu esti neutru? Cel putin unul din sexe nu sti cum este sa fii?

| Anonimul2353246 a răspuns:

Fetele pot face mai repede bani decat baietii!

| GheorgheDumitru explică (pentru Anonimul2353246):

Hai nu fi rau ca nu e asa nu toate acolo 1% fac asa ceva