| NonZarek a întrebat:

Cum este sa lucrezi într-un magazin de haine? Ex: h m, New Yorker etc(pentru cei care au lucrat) e dificil? Stresant? Merita sa încerc sau mai bine caut în alta parte?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Dacă te ia e super bine.In fond nu prea ai nimic de facut decat sa așezi haine, sa le treci pe la casa si sa iei bani.
E obositor ca vine multa lume si ca stai in picioare dar...

| SilentRain a răspuns:

Stai mult în picioare
Mergi și încercă

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E greu doar dacă ai 50 de kg și nu te ajută nimeni să cari marfă pe acolo sau dacă te pun să stai la casă ore întregi. Aproape orice loc de muncă merită când nu ai experiență.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este mai greu sau mai ușor decât alte job-uri. Merită. Vara e plin de tineri care aplică în locuri de genul, deci dacă ai oportunitatea să prinzi un loc, nu ezita, te ajută la CV și faci un ban.