| Laurra958 a întrebat:

Cum fac credits( la imvu) cu conturi false?

Răspuns Câştigător
| AleSweet15 a răspuns:

I1). intri pe situ asta : http://www.yopmail.com/en/

2). Dai la : E-mail Alias
3). unde vezi ca scrie : E-mail alias is automaticly generated by YOPmail
Type an E-mail Address
[Pui ce cuvant vrei Tu]

4). te intorci la pagina anterioara, tinand minte numele ce l-ai pus la pasul 3).

5). copiezi e-mailu de exemplu : exemplu@yopmail.com

6). Dupa ce l-ai copiat, intri pe : Www.imvu.com

7). Apoi dai la Credits=>Earn Credits

8). Dupa te duci la "Refer a Friend" si dai pe "Invite and refer people"

9). Dai pe "Invite by e-mail

10). Unde scrie "Your friend's email address" [Scrii adresa de e-mail pe care ai
facut-o la e-mail alias]

11). Unde scrie "Your friend's first name" [Scrii orice vrei tu]

12). Dai continue

13). Te intorci pe http://www.yopmail.com/en/

14). Unde scrie "Type the Email name of your choice" scrii e-mailu care l-ai facut atunci

15). Apoi dai pe Check inbox.

16). Daca ai trimis invitatia, va zice acolo sa dai pe "Yes sau No"

17). Si dai pe Yes de 2 ori, adica : exemplu : Apesi pe yes odata, apoi cand iti apare aia cu sing out scrii numele si passu apoi inchizi casuta dupa dai iar yes si creezi contul.

18). Si gata, dai la cineva contul sa intre pe el.

2 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna, deci hai sa-ti explic cum se fac prin pasi:

1.Iti faci un cont fals.
2.Intri pe acel cont fals verifici daca este bun, te bagi la prieteni(sa-i fie mai usor celei ce-ti fa invitatii) si intri inapoi pe celalalt adevarat.
3.Rogi o romanca sa intre pe cont.
4. Tu trebuie sa astepti ca romanca sa-ti deie 5 invitatii(chat-uri).

Si astea sunt pasurile, asta trebuie sa faci. Apropo:sa nu iese nimeni din chat ca altfel nu vei mai primi banii.
Sper ca te-am ajutat.Pa-pa!

| AndyCMA a răspuns:

Nu mai merge yop-ul deci ia-ti gandu dar merge cu altcevawinking