| fsdfdsfdsf a întrebat:

Cum fac mai multi bani la jocul MissBimbo si atitudine? :p

7 răspunsuri:
| xDandreutzaxD a răspuns:

Urmeaza pasii(nu e copiat si eu am aflat metoda scuze daca cineva stia inainte)happy
i-am dat unui alt utlizator asa ca:
1)deschideti un alt browser de navigare de ex daca umbli de pe google chrome mai intra si pe mozilla! hai k te descurci si tuhappy
2)fa un cont mai la nimereala pe miss bimbo de pe mozilla gen email:yyyygygbyu@yahoo.com(atentie sa se termine cu "yahoo.com")pass:ygygygyg si etc...
3)du-te la bimbo search si pune numele tau de pe contul pe care il ai tu(ala bun)
4)iti dai add de pe contul rau pe ala bun al tauwinking
5)te duci pe ala bun si dai accept(la friends)
6)dupa ce dai accept te duci de pe contul bun si dai challenges gratis(ca sa vezi daca castigi)pe contul rau
7)daca ai castigat da de pe ala rau din nou challenges pe bani(10 bimbo dollars)si prmesti 10 dolari pe contul tau
si tot asa dua un timp de practica o sa iti intra in reflez
E greu dar decat sa te chinui cu vechile metodebatting eyelashessi chiar daca crezi ca e greu faci si 1000 in 20 min(dupa ce nu mai are bani ala rau fa altul si tot asa)
Succes:*

| IceWhisper a răspuns:

Joci jocuri, iti da prietenul bani, poti sa iei prin sms iar daca ai animalut acesta iti da 100 dolari in fiecare zi.atitudine iei de la jocuri si de la beauty.big grin star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru atitudine, trebuie sa indeplinesti misiunile, iar pentru bani, iti va da iubitul si serviciulbatting eyelashes de cate ori intri, sau mai poti sa concurezi cu alte miss bimbo cu bani smug ori castigi ori pierzi laughing (cam riscant) laughing asa sau poti sa dau sms dai 2 sau 3 euro si Voila 10 000 MBbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci mai multi bani la MissBimbo daca te angajezi si iti faci un prieten acet prieten iti da 50 de dolari Bimbo pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt intregistrata http://www.missbimbo.com/jeu/ely334,2476893.htm si banii ii faci de la jocuri, iti aduce prietenul si de la job, iar daca vrei mai mult scoti de la o anumita bank in diferite moduri dar platesti adevarat cu bani gheata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dati si mie conturile voastre si va trec la level 45winking

| PurpleLadybug a răspuns:

Pai de la job, de la boyfriend, de la jocurile FITZ, SCRATCH, sh MASTERMIND, prin challenges cu bani castigate, sau de la banca. Alte moduri eu nu mai stiu.
Chestia cu SMS'u:
poti trimite cuvantul PASS la 1339 credthinking (Vdfn, Orange 2 euro, Cosmote 3 euro)
Ei iti trimit inapoi un cod, il bagi in casuta respectiva, dai OK si Voilahappy 10 000 BD (P. S. nu am copiat chestia cu Voila)

bimbo atitude faci de la beauty ( indiferent ca de la hairstyle, makeup, UV room, ori tatuaje sau machiaj special, sau la the clinic, ori la the club. Sau de la jocurile FITZ, FRENCH KISS, SORT YOUR BAG...si nu mai stiu

Take carepeace sign