| StancuDaniel a întrebat:

Cum fac pe cs cerere de unbann pe surf.indungi.ro am loat banned degeaba si e si permanent ziceti-mi cum fac cerere de unbanned va rog pas cu pass dau funda :X

Răspuns Câştigător
| lolez a răspuns:

Cred ca ti-e rau, nu te costa nimic, pur si simplu cauta pe google surf.indungi.ro, dai pe primul, in colt acolo, in dreapta, create account fa-ti contul, dupa cauta categoria CERERI => cereri unban, fa acolo un topic nou, scrie POST NEW TOPIc, iar noi vom rezolva.Dar acum depinde pentru ce ai luat ban, a si nu uita, pentru ca cererea de unban sa fie luata in considerare, respecta modelul "cerei unban". sper ca te-am ajutat, sa nu ai incredere in toti prostii astia. nu te costa absolut nimic sa faci cont pe un forum de cs..omg.

3 răspunsuri:
| Yonuts123 a răspuns:

Stiu eu cum poti face cerere de unban dar te costa 2 euro (cosmote)

| ililililililililililililililililili a răspuns (pentru Yonuts123):

Yonuts mars altundeva..AIci ajutam oamenii cu problemele lor.
Uite'te la el se crede noob 2 euro sa il ajuti cu o cerere de unban.
Noobi astia fac tara de ras OMFG! Cum sa ii ceri lu' unu 2 euro sa il ajuti cu cererea de unban

| Yonuts123 a răspuns:

Si daca esti de acord sa dai 2 euro ma poti gasi la id yonuts. dllke