| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa aflu daca sunt prost? Dau funda

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Nu esti. De fapt om,, prost" nu exista, e o inventie a trufiei unor persoane complexate de inteligenta lor. Fiecare isi foloseste inteligenta in mod adecvat. Chiar vreau sa vad daca un IT ist e capabil cu toata,, inteligenta" lui sa sa duca la capat toate treburile unui agricultor, sau unui lucrator forestier. Si acolo trebuie maxima concentrare si pregatire, toti avem o utilitate in mod egal, doar ca ne folosim diferit aptitudinile pe care le posedam.
Pace

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Fa-ti un test iq:
http://www.iq-test.ro/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai aflat deja, când ai pus întrebarea.

| Sofer a răspuns:

Cand regreti o greseala...dar aici depinde, ca poate ai fost influentat sau n-ai stiut.

| mentholinks a răspuns:

Imi trimiti 100 de euro si iti spun eu daca esti.

Răspuns utilizator avertizat