| nico1996 a întrebat:

Cum fac sa am la prieteni pe facebook pe cinava care are prea multe solicitari

1 răspuns:
| Ciprian16 a răspuns:

Ei bine chiar in seara asta am patit si eu asa dar am mai patit si ieri seara mi-a zis ca "are deja prea multe solicitari de prietenie" ceea ce inseamna ca prea multi oameni iau cerut in acea zi pietenia iar ea nu a dat accept[poate nu a fost online]...
Sfatul meu asteapta pana a2a zi sau a3a ca merge sigur am patit si eu si a2a zi mergea sa dau /
Sper ca te-am ajutat bafta!