| moesia a întrebat:

Cum fac sa ascund notificarile mele la facebook, sa nu mai vada nimeni ce commuri am dat, la ce poze am dat like, etc. Aveti idee?
help

4 răspunsuri:
| xMădălina a răspuns:

Iti aprare deaspura fiecarei postari un fel de 'creion' dai click pe el si ' Hide from timeline' / 'ascunde din cronologie'.

| Andrada98_3943 a răspuns:

Daca iti schimbi profilulu si bagi profilul nou cu cronologia pe peretele tau nu o sa mai apara aceste date mentiomate de tine mai sus. incearca daca merge primesc funda?

| moesia explică (pentru Andrada98_3943):

Tocmai mi.am pus profilul ala nou... eu nu mai doresc sa vada prietenii mei la actualizarile de pe wall ce am facut eu, ce like. uri am dat si ce comm.etc

| Andrada98_3943 a răspuns (pentru moesia):

Pai da like la o poza sau da un com apoi uitate pe wall si vezi daca apare
ca am o prietena si dupa ce a activat profilul nou nu ii mai apareau