| selenahermy a întrebat:

Cum fac sa descarc melodii prin cablu de date pe telefon de pe trilulilu? Va rog cu cat mai explicit cu atat mai bine! Thanks

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Buna!
De pe trilulilu poti descarca astfel : dai clik pe download la melodia respectiva si-ti va apere o fereastra. In acea fereastra, printre altele e trecut un numar de telefon (1323),numar spre care trebuie sa trimiti un sms cu textul "mp3". In cateva secunde primesti de la ei o parola,pe mobilul tau,parola pe care o scrii in fereastra care ti-a aparut prima data,acolo unde scrie "introdu parola", apoi dai clik pe "download".
ai grija insa ca mesajul respectiv te costa 0, 9 euro si il poti folosi doar pentru o singura melodie.
Sper ca am fost explicit happy
Succes!