| SingleForOne a întrebat:

Cum fac să dispară vanish mode de pe messenger, să nu mai fie deloc? E cel mai enervant update al lor!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te referi sa iesi din el? Atunci tot cum ai intrat, tii tras in sus.

Daca te referi sa dispara optiunea... chiar este extrem de enervanta, nu prea merge. Dar o sa o scoata ei oricum, la cererile noastre.

| SingleForOne explică (pentru DoarBogdan):

Pai și facem petiție online sau stăm un an de zile până o scoate ei, la cererile noastre? happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru SingleForOne):

Si ce alternativa avem? big grin

Bagam acolo un review pe Magazin Play si aia e.

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Nu poti. Este o optiune la fel ca microfonul si apelul video.