| Marinescu_Romulus_1969 a întrebat:

Cum fac sa imi recuperez email-ul? ...am uitat intrebarile de securitate

Răspuns Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai cum...
Întrebări de securitate, existau cândva, la crearea unui cont de email... Acum, ți se solicită automat un nr de telefon. Fără el, nu poți crea contul.
Trebuie să îți amintești răspunsul exact la întrebările de securitate, nu întrebările. Din câte știu, erau întrebări simple (cum il cheama pe unchiul tau, care e numele animalului de companie etc).
Ai grijă, dacă dai prea multe răspunsuri eronate, ți se blochează contul, pentru câteva ore. Cu răbdare, dacă te concentrezi, vei reuși să îți amintești.

1 răspuns:
| Betty12345678 a răspuns:

Daca nu ai un alt mail de back-up nu prea ai cum.