| gossipgirl a întrebat:

Cum fac sa-mi schimb parola de la telefon?
Am un telefon Samsung E.(nu mai stiu cum...). Initial a fost al surorii mele si ea a pus parola la tot:mesaje, poze etc. Ea a uitat parola dar telefonul merge fara parola aia...Si acum eu vreau sa pun parola pe el, dar cand ma duc la Change password si introduc o parola zice ca parola e incorecta sadsad
Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Andraa_3088 a răspuns:

Trebuie sa introduci parola veche prima data, cea care a fost a surorii tale. Abia dupa aceea introduci parola noua.

| strawberry a răspuns:

Şi eu am un telefon Samsung şi pentru ca să introduc o parolă la tot meniul (mesaje, poze şi alte fişiere), trebuie să ştiu neapărat vechea parolă, pentru că altfel nu merge...

| gossipgirl explică:

Poi sor`mea a uitat parolaaaaaa sadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il arunci

| Vescal a răspuns:

Ii duci la decodat