| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa sterg istoricul cautarilor pe Chrome? Dar de pe toate dispozitivele pe care sunt conectata la contul ala.

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Iei fiecare dispozitiv in parte si stergi istoricul?
Dai ctrl+H dupa care clear browsing data *pe pc sau laptop*.
La telefon intri la setari - istoric si faci acelasi lucru.

Dupa asta inveti sa folosesti modul incognito daca ai site-uri care nu vrei sa se vada in istoric.

Ctrl+shift+n la pc/laptop. La telefon ai in colt dreapta sus un optiunea parca.
Pentru telefon *ca sa nu te mai complici* iti poti descarca direct o aplicatie numita incognito browser *care este un browser fara istoric*.

Succes!

| Bondarel99 a răspuns (pentru RainmakerX):

Intrebarea era cum sterg de pe toate dispozitivele, daca am acces la unul singur?

| 393Dan a răspuns (pentru Bondarel99):

Cu njRAT si asta doar computerele si laptopurile.