| AlexDorinel a întrebat:

Cum fac sa uit amintirile triste din 2018-2019, chiar si 2020?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca consideri ca sunt uitate, nu te mai gandesti la ele happy

| Mosotti a răspuns:

Nu ai cum, le uiti in timp sau nu, nu depinde de tine.

| Sofer a răspuns:

Click pe amintiri. Șterge amintirile.

| NunuNini a răspuns:

Toti am vrea sa uitam partea trista a vietii. Nu se poate. Se poate doar sa le acceptam sau sa nu ne gandim la ele. Ori si mai bine, sa le tratam ca pe niste invataturi ale vietii.

| Anuket a răspuns:

Poți doar să nu te mai gândești la ele, să ai timpul ocupat, să-ți creezi amintiri frumoase, amuzante.

| Valeennavoleena65 a răspuns:

Veză-ți de viitor, gândeşte-te la viitor