| mentholinks a întrebat:

Cum gasesc pe Facebook fete dintr-o anumita localitate? Este vreo optiune? Cum trebuie sa caut?

5 răspunsuri:
| DARLINGx a răspuns:

Ai dating Pe Facebook? acolo poți găsii persoane din localitatea ta.

| mentholinks explică (pentru DARLINGx):

Sunt o gramada de profiluri fake pe dating.

| DARLINGx a răspuns (pentru mentholinks):

Eu am dat și de profiluri reale, cu care am vorbit pe apel

| mentholinks explică (pentru DARLINGx):

Eu nu prea am noroc si sunt cam gras, nu se uita la mine.

| Together a răspuns (pentru mentholinks):

Fa un profil cu pozele unui tip cat mai aproape de cum ai arata daca ai fi slab, si vezi ce reactii primesti. Daca sunt mult mai dispuse sa se vada cu tine inseamna ca te-ar ajuta sa slabesti, daca vrei sa te combini prin internet cel putin.