| denisamaria2002 a întrebat:

Cum gasesc un om daca ii stiu doar prenumele masina si numarul de inmtriculare? E urgent

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La Poliție îți spune cineva, dacă ai un prieten acolo.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ii urmaresti masina, si ii faci semn sa opreasca.
Dupa numarul masinii poti afla unde isi face asigurarea, asta e maximul pe care il poti afla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Politie, mai ales dacă le zici ce s-a întâmplat

| Aretha a răspuns:

La politie, daca stii atatea. Iti vor da probabil datele domiciliului

| Bondarel99 a răspuns (pentru Aretha):

Probabil ii place de un baiat si vrea sa afle mai multe despre el, ar fi cam aiurea sa mearga la politie happy

| denisamaria2002 explică (pentru Bondarel99):

Nu iubitule, nu-mi place de niemni, m-a urmarit si s-a dat jos din masina si alerga spre mine

| Bondarel99 a răspuns (pentru denisamaria2002):

Iubita*
Daca spui aceste lucruri la politie cred ca te vor ajuta cu aceste informatii, dar ce ai putea sa ii faci lui?

| denisamaria2002 explică (pentru Bondarel99):

Vreau doar sa stiu cine e, sa aflu mai multe despre el, daca se drogheaza(parea destul cand l-am vazut), daca e psihopat, pedofil ceva, daca a mai facut ceva de genul

| DanielIlie a răspuns:

Suni la 112.

| ThesthilxD123 a răspuns:

Sa fiu sincer numerele de la masina câteodată nu semnifica numele proprietarului eu de exemplu am prima litera a numelui meu a lui taicamiu si a lui maică-mea. Cel mai bine e să încerci să te apropii de persoana. Respectiva succes