| Nedelciu_Byanca_1976 a întrebat:

Cum îmi conving parintii sa imi ia o sinsila? Pentru ca stam la apartament am avut in casa 2 papagali nimfe iar acum vreau sa ii dau si sa imi iau o sinsila din banii mei dar parintii mei nu mai vor.

Răspuns Câştigător
| TheGentleman a răspuns:

Te plictisești repede de animale...

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Extraordinar... de la papagal la sinsila rolling on the floor rolling on the floor maine ai sa vrei un catel si poimaine un elefant.

| gemeni6226 a răspuns:

Promite ca o sa faci mereu curat dupa ea si ca nu o vei lasa sa scape in casa o sa umble doar in odaia ta. Daca atit nu e destul promite unele lucruri cu ce o sa-i ajuti (pe linga asta)daca iti dau voie s-o iei.De exemplu sa duci jos gunoiul sau sa mergi la cumparaturi mai usoare sau sa speli vasele.