| qieiqpalz a întrebat:

Cum imi dau seama daca am un sistem imunitar bun?(daca imi trece raceala fara sa iau pirule e buna nu?)

Răspuns Câştigător
| natalia7prut a răspuns:

Un sistem iminitar puternic nu răcește. Dacă nu ei pastile si trece răceala înseamnă că corpul puternic si un sistem imunitar bun. Sănătate

| RAY a răspuns (pentru natalia7prut):

Natalia ce pastile exista contra raceli ca suntem si noi curiosi

| Teodora_Arabagiu_1994 a răspuns (pentru natalia7prut):

Culmea, de fapt, daca nu racesti mai mult de 2 ani, inseamna ca ai o problema!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca sistemul imunitar este prea bun el va ataca propile tale organe,daca este prea slab el nu va face fata unor microbi,virusi,indiferent de sistem de raceala nu te scapa decat sistemul tau imunitar, nu exista pastile impotriva la asa ceva, expunerea la virusi, microbi nu este ceva rau organismul dezvoltand anticorpi, de asta nu e bine sa fim nici exagerati

| Violleta2022 a răspuns:

Ce sunt acelea "pirule"?

| qieiqpalz explică (pentru Violleta2022):

Stii la ce ma refer.

| Violleta2022 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Daca stiam, nu te mai intrebam!
Cuvantul "pirule" nu exista in limba romana.

| qieiqpalz explică (pentru Violleta2022):

Bine ma