| amandina_9414 a întrebat:

Cum imi dezactivez contul de hi5?

Răspuns Câştigător
| NimeniAlta a răspuns:

Sus in dreapta> Cont> Anulare cont> introduci adresa de e-mail si parola...si dai Anulare cont

3 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Simplu...intri pe contul tau de hi5, la profilul meu sau la prima pagina si sus in dreapta scrie undeva sub numele tau mesaje, cont, log out, anunturi... dai click la cont si este acolo chiar sus anulare cont dupa aceea scrii in casutele alea doua e-mailu si parola si anulare contbig grin

| SciFi a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun, dar si eu vreau sa-mi dezactivez contul dar nu reusesc.Acest SITE este cel mai prost SITE de SOCIALIZARE!

| Oprea_Cristina_1985 a răspuns:

Cum imi dezactivez contul de hi5?