| oo3 a întrebat:

Cum imi inchid un contul de facebook.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Data viitoare foloseste semnul intrebarii. Intra la setarile contului si cerceteaza pe acolo. Mai pune-ti mintea la contributie. V-ati obisnuit sa primiti chiar totul la nas.

| oo3 explică (pentru PopândăuIRătăcit):

Bai maimuta asa se vorbeste de ce te bagi. pe forumul acesta tu nu sti despre ce e vorba pe aiciea TPU.ce destept te crezi pacat de tine ca nu au dat cei de la NASA de tine.

| PopândăuIRătăcit a răspuns (pentru oo3):

Te rog frumos. Macar cand mi te adresezi fa-mi favoarea de a nu ma pune sa descifrez ce vrei sa spui. Exista semne de punctuatie. Use them.winking

| oo3 explică (pentru PopândăuIRătăcit):

Scuzati dl prof de gramatica nu stiam ca trebuie sa ma adresezi

| andrei1237 a răspuns:

Pai nu ti-l stergi, ti-l doar dezactivezi.Linkul aici:

http://www.facebook.com/help/

.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account, apoi nu trebuie sa mai intri pe contul ala doua saptamani, dupa acest timp se sterge.

| andreeamihele a răspuns:

Din cate stiu eu, nu poti sa ti-l stergi, decat sa ti-l dezactivezi.