| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi montez un microfon cu mixer la laptop stie cineva nu reusesc sa ma inregistrez decat imi aud vocea in casti.thinking

3 răspunsuri:
| PetraCatalin a răspuns:

Daca cumva acel microfon este nou ar trebui sa aiba un CD care ar trebui sa contina programul necesar pentru a instala microfonul+mixerul acelui microfon, Sper ca te-am ajutat

| anonim_4396 explică (pentru PetraCatalin):

Nu am primit niciun cd problema e ca nu stius a conectez firele

| PetraCatalin a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai fiecare jack care se baga in calculator ar trenui sa fie intro culoare te uitit caci trebuie sa ai un single mic pe el in spate la pc trebuie sa ai loc de bagat mufe jack, si tot asa sunt desenate niste singlere, SPER ACUMA SA TE DESCURCI