| ClaudikaFrumusika a întrebat:

Cum imi pot recupera numele de utilizator pe WEBKINZ daca l-am uitat? Va rog frumos ajutati-ma! Va implor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai exista doua solutii:
Prima este:daca era un cont de proba nu-ti mai poti recupera numele de utilizator si nici sa-l schimbi nu poti. Dar poti sa-ti faci alt cont de proba.:D.
A doua este:daca animalutul webkinz era cumparat urmeaza urmatorii pasi:
1.intra pe www.webkinz.com si apasa unde scrie asistenta clienti
2. apoi apasa unde scrie probleme de cont
3. apoi apasa unde scrie mi-am uitat numele de utilizator
4.completezi ce iti cere acolo si apoi apesi pe trimite cererea
5. dupa ce ai trimis cererea iti vei recupera numele de utilizator.
Imi dai te rog frumos funda?

| Youdontgetmehighanymore a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ma descur imi dai trg frumos id ul tau si iti zic codul secret u imi recupeezi numele de utilizator iar apoi eu schimb parol? ce zici? vrei?
esti de incredere?

13 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Nu poti. Daca ai uitat numele s-a dus contul...

| Deerpinaaaa a răspuns:

Era cumparat?

| Deerpinaaaa a răspuns:

Gandeste. te bine care era sau vb cu mine pe mess : ina_be. sweet

| KiryuZero a răspuns:

Dai la webkinz.com(dai sa scrie in ro) te duci la asistenta clienti si dai probleme de cont si acolo o sa scrie mi-am uitat numele de utilizator completezi ce iti cere si iti da pe mail.succeskiss

| KiryuZero a răspuns:

Tefut in gura

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns (pentru KiryuZero):

Nu-i frumos sa spui Tefut in gura vezi ca te baneaza administatorul.

| KiryuZero a răspuns (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Vaaaaai,mor de frica

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns (pentru KiryuZero):

Taci ba copcil copac apropo ai sa mori de frica...

| KiryuZero a răspuns (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

***

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Te duci pe webkinz asistenta clienti dai ca ai probleme la cont si dupa dai am uitat utilizatorul completezi ce iti spune acolo si dupa iti recupera id de utilizator!

| Youdontgetmehighanymore a răspuns:

Nuj si eu am aceeasi intrebare pentru ca nu mai stiu numele d utilizator.Am acasa codul secret si iepurasul dar...am facut un FREE cont insa nu am accesc la tot si imi pare fff rau va roooog frmm daca stiti ajutatineeee va roooogggg cryingcrying(cryingcryingcrying

| Zixin a răspuns:

Îți mulțumesc Regina Zazi pentru dragoste și ajutor pe care mi-o arăți mie și familiei mele. Ești o mamă într-adevăr și îți sunt pentru totdeauna recunoscătoare. Numele meu este Zixin Feng. Această mărturie este una dintre promisiunile pe care ți le-am făcut și sper că vei putea să o vezi. Soția mea este viața mea. O iubesc cu tot ce am. I-am dat tot ce puteam să dau și i-am arătat cât de mult îmi pasă cu adevărat la ea. a fost, de asemenea, foarte bună cu mine și cu copiii noștri. de fapt, voi descrie căsnicia noastră ca pe o căsnicie perfectă, dar totul s-a schimbat în octombrie 2021. a devenit nepăsătoare cu mine și cu fiul nostru. Am întrebat-o pe rând ce e în neregulă, dar nu a spus nimic. Pe scurt, ea ne-a părăsit pe mine și pe fiul nostru în ianuarie 2022. Aproape că am înnebunit, fiul nostru s-a pierdut. Acestea au fost vremuri foarte groaznice pentru mine. înainte rapid până săptămâna trecută, am vorbit cu un coleg din biroul meu despre problema mea și mi-a spus despre regina Zazi, că ea și-a ajutat prietenul și i-a salvat căsnicia în trecut. Chiar nu cred în lucruri spirituale, dar am decis să o încerc. Regina Zazi mi-a spus cauza problemei și a reușit să obțină o soluție în câteva zile. Băieți, soția mea s-a întors acasă cu mine și familia noastră s-a reunit. Acum câteva zile, Doamna care a cauzat problema a venit la noi să-și mărturisească faptele rele și să ceară iertare. Familia mea îți este veșnic recunoscătoare, maică Zazi. Iată adresa ei de e-mail: queenzazi1000@gmail.com Vă rugăm, băieți, ajutați-vă să împărtășiți acest lucru până când ajunge la Queen Zazi și s-ar putea să ajutați și un prieten de acolo.