| Ady3835 a întrebat:

Cum imi schimb avtarul pe TPU? am dat la editare profil si am pus alta poza apoi am salvat si tot nu am poza.Am pus una de cativa kilo. Cine raspunde primul si corect va avea funda.

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Eu văd o poză cu Jurassic Pork. S-a salvat dar deocamdată e vizibilă doar la întrebări şi răspunsuri. În câteva ore, cel mult mâine dimineaţă vei avea poza şi la profil.

| Ady3835 explică (pentru Rockart):

Pentru ca ai raspuns corect ai fundabig grin.

| Rockart a răspuns (pentru Ady3835):

Mulţumesc.

7 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Selectezi poza, apoi dai salveaza profilul. Asta e tot, ar fi trebuit sa mearga.

| Ady3835 explică (pentru eucumine010):

Am incercat straight face si nu imi pune poza ce pot sa fac? trebuie o rezolutie anume a imaginii?

| Ady3835 explică (pentru eucumine010):

Ce avatar am acum la intrebarea asta?

| eucumine010 a răspuns (pentru Ady3835):

Rezolutia parca nu conteaza, vezi totusi ca poza sa nu fie gif, poate nu e suportata. Sa fie jpg sau png.

| eucumine010 a răspuns (pentru Ady3835):

Nu ai nici un avatar.