| ROckStar_5585 a întrebat:

Cum imi steg contul de pe TPU? nu de pe contul asta. Va rog sunt disperat! am trimis vreo 4 mesaje la contact si nu mi-a sters contlstraight face nu exista vreo alta modalitate? plz HELP

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Din pacate exista doar varianta cu trimiterea cererii la Contact. Mai insista! Si ai rabdare (uneori poate dura si cateva saptamani)! Succes!

| Tourniquet a răspuns:

Mai trimite in continuare. Poti sa ii trimiti Stelei (StelaTPUro) un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai multe conturi?

| ROckStar_5585 explică:

Faaza ca nu ii de cateva saptamani ci de cateva saptamani!