| anonim_4396 a întrebat:

Cum incep de la 0 o pagina de citate de Instagram?

Cu cine pot vorbi pentru a primi promo free?

Cum fac sa imi fie vazute postarile?

Cum fac altii de ajung atat de repede populari?

1 răspuns:
| StrongHeart a răspuns:

Scuza-ma te rog, nu vreau sa fiu rautacios, dar nimanui nu-i pasa de o pagina de citate.Ca sa poti sa ai succes trebuie sa ai mai mult de atat. Oricine poate sa culeaga astfel de citate de pe net(copy+paste), incearca sa aduci si ceva in plus, poate sa scrii tu ceva al tau, fa-ti un blog sau ceva, si apoi poti sa incorporezi si astfel de citate.
Aia care ajung repede populari de obicei au bani sa bage pentru promovare.Succes!