| anonim_4396 a întrebat:

Cum ini pot sterge mesajele arhivate de pe facebook?
cel care ma ajuta ii

Răspuns Câştigător
| Adriano69 a răspuns:

Ceau! Iti apare acolo in dreapta casutei conversatiei respective o sageata mica "unarchive". Dai pe aia ca sa dezarhivezi si apoi poti sa stergi mesajul din inbox daca nu-l mai vrei defel. Sper sa te descurci happy

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Intri pe facebook, in stanga ai "Mesaje" (sub "Noutati"), dai click, ti se deschide fereastra cu toate mesajele, tot in stanga sus ai Inbox, Altele, Mai mult.
Click pe "Mai mult"---> Arhivate.

Acum iti vor aparea toate mesajele arhivate. In cazul in care vrei sa le stergi dai click pe conversatia dorita si undeva in partea de sus ai "Actiuni". Click acolo si apoi click pe "Sterge conversatia".
Asta e tot. La fel se procedeaza si in cazul celorlalte conversatii pe care vrei sa le stergi.

P.S. In cazul in care vrei sa stergi unul sau mai multe mesaje dintr-o conversatie (nu toate), selectezi conversatia dorita si, la fel, sus iti apare "Actiuni", dai click si apoi "Sterge mesaje". Aici selectezi doar mesajele care vrei sa dispara din conversatie si asta e tot.

O zi buna!