| annna27claudia a întrebat:

Cum înțeleg daca cineva e atras de mine fizic? Adica...aceasta persoana are momente cand se uita fix in ochii mei si momente cand se uita doar la posteriorul meu.
Într-adevăr nu e singurul care se uita acolo, probabil atrage atentia din cauza dimensiunii.

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Tu chiar atata lucru nu poti deduce? te studiaza, e destul de atras

| mentholinks a răspuns:

Pai se uita si te pofteste. Invita-l la masa.

| Lukasssz a răspuns:

Nu doar la posterior ci si la sanihee hee

| wildthing a răspuns:

Din cauza dimensiunii? Adica e mare? Eu atunci cand vad un coor mare, ma uit in alta directie...nu suport cooru' mare.
Astfel, daca el se uita insistent acolo, e evident ca-i place, e evident ca e atras fizic de tine.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa suntem noi construiți, instinct animalic este un reflex în acest context și multe altele dobândit genetic de la animale, chiar dacă suntem evoluați și diferiți, este un instinct care nu prea poate fi controlat, asa se întâmplă când vedem un om atrăgător, atrăgător în ochii noștri. Instinctul animalic face referire la un grup de instincte cu care este înzestrată o ființa, și care o ajuta sa supraviețuiască.

Ar trebuie sa te bucure faptul ca ai un "posterior" care atrage multe priviri.