| morfeo a întrebat:

Cum isi face un CV un tanar care nu a mai lucrat? Am vazut ca pe toate siteurile unde iti poti face CV iti cere sa completezi si sa detaliezi locurile de munca precedente si nu poti sa sari pasul asta

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Fă-ți cv-ul local nu online și sari (elegant) peste rubricile pe care nu le umpli. Pedalezi pe ce ești tare!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrii acolo că nu ai mai lucrat nicăieri.

| Diana4you97 a răspuns:

Bună! Un tânar care nu a mai lucrat poate descărca un cv simplu de tipul necalificat! Îți recomand să descarci un cv de necalificat de aici https://model-cv.ro/cv-necalificat/