| Alexuta333 a întrebat:

Cum iti dai seama daca cineva ti-a dat "block" pe facebook? Si cum faci sa nu mai fi "block"? Dau funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti dai seama daca cineva te-a blocat pe facebook in momentul cand nu mai poti accesa contul lui. Atunci sti sigur ca te-a blocat. Ca sa te deblochezi trebuie sa iei legatura cu persoana care te-a blocat pentru ca ea este singura care te poate debloca. Tu poti sa deblochezi doar ceea ce ai blocat. Nu poti debloca ceea ce au blocat altii.
Inteles?

1 răspuns: