| KristalPop a întrebat:

Cum mai e pe la Vama Veche?

Răspuns Câştigător
| RockNbeer a răspuns:

Gunoaie,tigani,baruri de "fite"... daca vrei sa mergi iti recomand sa mergi pe la sfarsitul veri cand incepe sa se asterna linistea.

| CristiSeeker a răspuns (pentru RockNbeer):

Da. Eu am fost pe la sfarsit de august, anul trecut, si era destul de chill. Dar si vremea se mai strica pe atunci, totusi.

| RockNbeer a răspuns (pentru CristiSeeker):

Stau in Constanta si am sansa sa trec pe acolo destul de des, as prefera sa merg pe vreme de ploie(care chiar imi place) de cat sa merg pe vreme de sezon cand ii plin de gunoie(ambele sensuri).

| CristiSeeker a răspuns (pentru RockNbeer):

E bine de tine, esti aproape de mare. N-am prins chiar vreme nasoala, sa nu se inteleaga gresit, doar ca erau si temperaturi sub 30 de grade, in miezul zile. Stand la camping, era cam racoare seara. Si referitor la gunoaie, la propriu si la figurat, mai prinzi si d-astea, dar nu ca-n varf de sezon.
KristalPop, ca sa-ti raspund la intrebare: pace, voie buna, bere si mancare la preturi acceptabile, seri distractive, in principiu. Trebuie doar sa fi relaxat(a), dar cu putina grija la posesiuni laughing.

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

E frig, cred...

| Crucified a răspuns:

Are dreptate RockNberr. happy

| HaLoGeNNN a răspuns:

Uite:
http://www.google.no/......http?/url

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) Du-te in vacanta.Iti recomand: Vila Floare de Iris Vama Veche
Vama Veche, str. Albatros, nr. 12