| acerr a întrebat:

Cum maninci, asa faci dragoste?

Există un proverb străvechi care spune: "Dacă vrei să știi cum face cineva dragoste, privește-l cu mare atenție când și cum mănâncă."

Cei care se grăbesc sau mănâncă zgomotos, murdărindu-se pe mâini și chiar pe față, sunt de regulă persoane cărora nu le pasă aproape deloc de celălalt. Dacă vom privi cu atenție felul în care mănâncă iubita/iubitul și îl vom asocia cu modul în care se comportă în timp ce facem dragoste, vom constata că este perfect adevarat,
A cina împreună cu cineva produce cel mai adesea o reală plăcere vizuală, gustativă și tactilă. Deliciile unei cine pot fi întrecute doar de cele ale jocului erotic. Și fiecare intuiește, dacă nu a trăit el însuși, plăcerea de neuitat de a face dragoste după o cină romantică desfășurată precum un ritual, pe o frumoasă terasă sub cerul înstelat al unei seri de vară.

18 răspunsuri:
| acerr explică:

Yep

| RAY a răspuns:

| Bacardy_Ina_1964 "" ich gebe niemals auf ""

| acerr explică (pentru RAY):

Gib nicht auf

| RAY a răspuns (pentru acerr):

Warum nicht?

| acerr explică:

Ray,tu cum maninci?

| SG1995 a răspuns:

Dacă mănâncă zmotos, posibil să fie zmotos/oasă și în pat.

| acerr explică (pentru SG1995):

Cred ca se refera la altceva.nu la zgomot ci la faptul ca e grabit si doar pentru el,

| RAY a răspuns (pentru acerr):

Eu ce consum?
Dimineata, musli + iaurt greșesc
Dupa-masa, 2 oua prăjite + șnițel sau peste sau fasole
Seara, un mar sau un iaurt, semințe, nuci, alune
sunt la slabit 1200 de calorii per zi

| Yurisa a răspuns:

Iti zic cand o sa imi daruiesc floarea puritatii... pana atunci tinem legatura :* revin in alta zi laughing

| acerr explică (pentru Yurisa):

La un text frumos, nu participati? va place doar sa impungeti

| acerr explică (pentru RAY):

Bine.
dar aici era alta discutie

| Yurisa a răspuns (pentru acerr):

Eu vorbeam foarte serios. Singura persoana pe care o impung este persoana mea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred, nu am auzit si nici nu am observat asa ceva pana acum.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De unde scoti toate prostiile astea?

| acerr explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Prostii? o persoana agitata,nervoasa, care mai maninca si urat, murdar oare la ce te poti astepta? pai nu am scris eu, ci sunt citate scrise de oameni cu minte la cap, nu mai stiu autorul

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru acerr):

Doar fiindca-s celebri, nu inseamna ca-s si inteligenti.

Eu, spre exemplu, cand sunt singur nu dau doi bani pe cum mananc, ca nu ma vede nimeni, iar la sfarsit curat. Asta nu are nicio relevanta asupra a cum imi tratez persoana iubita.

| acerr explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ok,pararea ta! eu consider articlolul bun