| anonim_4396 a întrebat:

Cum merg lucrurile, sunteti ok?
Ma gandeam ca intrebarea n-are ce rau sa faca. Puteti dezvolta daca vreti, nu sunt aici sa judec.

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Groaznic,dar pentru mine nu a fost vreo data bine
Asa ca ma multumesc cu mizeria mea, se putea si mai rau de atat

| TheWolfOficial1 a răspuns (pentru SilentRain):

Off, tine-te bine. Chestiile nu merg la fel pentru totdeauna. Sper sa se indrepte si sa te simti mai bine

| ancaval a răspuns:

Păi lucrurile NU merg bine, deloc!
Nu poți zice că e bine, când stăm atât de mult în mediul virtual. Nu mai iasă oamenii, nu mai discută față în față. E rău.
Și falsitatea de pe net... dezastru.
Nu e bine. Nu suntem pe drumul cel bun. Era mai fain cândva.

| TheWolfOficial1 a răspuns (pentru ancaval):

Chiar era, macar amintirile raman.

| ancaval a răspuns (pentru TheWolfOficial1):

Nouă ne rămân amintiri, la ăștia mai de demult.

La ăștia din generațiile astea moderne, ce le rămâne? Că nu știu să se bucure de o ciocolată și nici să mulțumească pentru ajutorul părinților. Au impresia că totul li se cuvine. Rău destul. Așa nu învață să fie oameni.

Nici nu vreau să știu ce o fi mai târziu. Bine nu, oricum!