| adydassler a întrebat:

Cum modific setarile la fifa 2011? adica butoanele de la tastatura si rezolutia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifa2011/game/fifasetup/In-game Keyboard

12 răspunsuri:
| coddy24 a răspuns:

Pai unde ai instalat jocul intr-un folder ai fifaconfig.exe da`i dublu click pe el si dupa cred ca o sa te descurci.de exemplu la mine e :
C:\Program Files (x86)\EA Sports\FIFA 11\Game\fifasetup\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://filenetworks.blogspot.com/......board.html poate iti este de folos. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la setupfifa si dai configurare si acolo ai tot taste rezolutie tot dar dupa bce faci sa imi zici si mie cum pui tastele sa imi trimisti un mail pe adresa popescudoryn@yahoo.com te rog ca sunt compiicate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi apare casuta unde sa pun litera pentru configurare la fifa 2011 acolo in in-game keyboard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema ca baiatu de mai sushappysau mai jos.cum aparehappy. nu`mi apare casuta unde sa pun literele.nu stiu. e setat pe joystick si nu pot sa-l pun pe tastatura.nu stiu cum.am mai avut fifa 2011 si l`am facut acumnu stiu de ce nu aparesadcine ma poate ajuta va rog id de mess danutz_132000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema nu gasesc sa schimb rezolutiastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog daca stiti sa explicati cat se poate de bine multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenii mei am gasit intrati unde ati instalat jocul. apoi folderul game, apoi folderul fifa setup si mai jos esti iconita cu fifa config si de acolo va puteti face si setarile si sa intrati si in mecibig grin

| ferchescata a răspuns:

Pentru cei care nu le apare casutele la taste, instalati-va net framework 3.5.

| C3ach1 a răspuns:

Nici la mine nu merge, nu apare casutele alea [URL=http://img820.imageshack.us/......IMG][/URL]

| marilyn a răspuns:

Fifa11(folderul unde e instalata joaca)apoi folderul GAME apoi FIFAsetup si acolo vei gasi aplicatia "fifaconfig", apesi p ea dublu clic, apoi setari. setarile le gasesti aici: http://www.google.com/......tp?/imgres