| Fvn a întrebat:

Cum o sa va petreceti vara asta? happy

Răspuns Câştigător
| ~p!$iii~ a răspuns:

Vara, Soare, Caldura, Bronz, Plaja, Relaxlove struck E tot ce imi doresc. Vreau sa dorm mult, sa ma bronzez[deci voi frecventa plaja si marea], sa merg cu familia la munte, sa imi dau sufletul din mine la concerte, sa joc fotbal p iarba la tara, sa lenevesc cat mai mult timp posibil in pat la tv, sa nu am nicio grija, doar pentru. asta e vacanta! happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alina a răspuns:

Pai vreau sa merg la mare cu prietenii, la strand, sa ma plimb prin parcuri, sa merg la teatru si la concerte... ah si sa ma pregatesc si pentru admitere pentru anul viitorlaughing. Vreau sa profit mai mult decat verile trecute cand preferam sa stau toata ziua in casa happy tu ce vei face?

| Cezar17 a răspuns:

Pai eu o sa merg la mare o sa ies sa ma joc cu prieteni pe afara o sa mai merg si la strand concerte pe la verii mei tu ce o sa faci vara asta? happy big grin
happy