| GusticelMititel a întrebat:

Cum poate fi o persoana sigura ca are dreptate, desi nu are nicio dovada? Am tot intalnit genul asta de persoane, care stiau ele sigur 100% ca ceva e cum zic ele, dar de fapt era fix invers.

O fi lumea mica, dar nu atat de mica pe cat credeti voi.

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

În zilele noastre toate pitipoancele și cocalarii cred ca le știu ei pe toate, se cred omniscienti când de fapt sunt analfabeți funcționali, nu ai cum sa ai tot timpul dreptate fiindcă nu ști adevărul absolut, aceste persoane se numesc "pseudointeligente ".

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi citit e Facebook, multi cred ca ce e pe Facebook e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am tot intalnit genul asta de persoane, care stiau ele sigur 100% ca ceva e cum zic ele, dar de fapt era fix invers."
Dă câteva exemple.