| mgtow a răspuns:

Sharm, papagal si merge treaba. Mai e varianta de a le lua cu forta sau cu analgezice in bautura. Fiecare isi alege metoda, vezi doamne cum zic oamenii (aia care nu-s in stare si nu prind nimic) nu au vina si nu vrea sa zica ca nu-s in stare dar au problema lor de nu reusesc. Cand planul A nu merge e B-ul daca nu C-ul (artificiala)

| RAY a răspuns:

Depinde de capitalul lui erotic, sunt barbati frumosi care au asemenea femei

| Theo94 explică (pentru RAY):

Am pus intrebarea ca in Romania nu prea sunt asemenea femei.

| RAY a răspuns (pentru Theo94):

Eee nu, eu mereu vad fete de astea, mai iesi afara din casa

| Theo94 explică (pentru RAY):

Ma refer la blonde.

https://www.google.ro/......ps?/search

Daca nu merge accesat scrie pe google blonde girls sau beautiful blonde girls.

| RAY a răspuns (pentru Theo94):

Mai mult in europa de vest, nord sunt blonde natural

| Theo94 explică (pentru RAY):

Eu ma gandeam ca un baiat din RO care vrea asemenea fete trebuie sa plece din tara.

| RAY a răspuns (pentru Theo94):

Si crezi ca alea nu au pretenti?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

" sunt barbati frumosi care au asemenea femei"
precum Tantareanu, Columbeanu si alti oameni frumosi. laughing

| Dismally a răspuns:

Adica? Sunt si in Romania destule.

| Theo94 explică (pentru Dismally):

Ca alea nu, de cat prea putine.

| Theo94 explică:

Nu si-a dat nimeni seama ca ma refeream la femei care nu sunt din tara, femei ca alea prea rar gasesti in RO.

P.S.: ma refer la BLONDE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poate, o asemenea fata e iesita din rai, e omoneste imposibil sa poata vreun Roman sa se intalneasca cu vreuna.