| allexandra230 a întrebat:

Cum pornesc camera web la un laptop packard bell?
nu am driver instalat
care cel mai bun driver?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai bun driver pentru tine este exact driverul de la modelul tau de webcam. Laptopuri sunt mii de modele si de altfel webcam-uri mii de modele si implicit mii de drivere. Trebuie sa stiu ce model de webcam ai si ce sistem de operare folosesti pentru a te ajuta.

Asa ca intra in Start -> Run -> scrie Device Manager -> In lista aia cauti Dispozitive de Imagini si da click pe el -> o sa-ti apara ceva de genul -> USB 2.0 Camera -> dublu click pe el -> in fereastra care se deschide da click pe tabul Driver (de sus), click pe Actualizare driver.