| Mihai_Valculescu_1989 a întrebat:

Cum pot afla o adresa aproximativa având numărul de telefon

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Mobil? Nu poti.
Fix? Incearca in pagini aurii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni persoana respectiva ( de pe alt numar ) si ii spui ca esti de la gsl/fan curier/cargus si ca are de primit un colet gratuit de testare de la buzzstore ( produse pentru casa/alimente /produse electronice etc daca intreaba despre ce e vorba ) doar ca nu ai adresa de livrare. Poate merge. laughing

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce tare! voi pastra ideea asta pentru mine, pe viitor. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mussette):

Dar daca vrei sa faci asta ca sa-l ucizi pe fostul nu zice de unde ti-a venit ideea. laughing)

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

FostuL chiar a murit intr-un accident. sigh
Dar pentru viitorr, pastrez ideea. Voi zice ca pe TPU am aflat. blushing

| Laura78 a răspuns:

Nu poti, doar sa i-o ceri.