| uninvited66 a întrebat:

Cum pot ameninta pe cineva ( un barbat ) fara ca acesta sa isi dea seama cine este si de unde vine. Vreau cateva idei interesante! Tot barbat sunt si eu dar sa ma duc direct la el... = dosar penal. asa ca vreau niste idei bune de la voi = sta la bloc si detine un autovehicul. cam atat despre el! aa da si e un betiv ordinar

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te duci direct la el si vb despre ce nemultumiri ai nu este = dosar penal

| Sphilips a răspuns:

Pe internet.