| VibeTrix a întrebat:

Cum pot avea firele de par mai subtiri?

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Cand altele isi smotocesc alea 3 fire ca sa scoata un coc sau o coada si folosesc n produse care sa le ridice parul de la radacina, tu vrei mai putin volum?
Stai linistita, ca ai o viata intreaga inainte in care o sa-ti cada.
Si eu am volum mare, dar cand il aranjez sta super. Mereu primesc complimente pentru par. Niciodata nu mi-am dorit sa fie putin. Pot sa-mi fac orice tip de coafura.

43 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Esca dupa o luna in Vaslui, varianta Vibe Trix? Parul si volumul sau este o proprietate ce definesc fetele, vrei sa pari mai altfel decat o fata normala si fara par frumos?!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De ce ai vrea asta? happy

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Nu stiu... vreau parul mai subtire, il am prea cu mult volum.

| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

E frumos cu mul volum :*

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Mie nu imi place...crying Dar mersi :*

| Satango a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu ne minţi happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Ai volum, ai parte laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Satango):

La care parte, ca am zis multe laughing
(cu toate ca nu mint in general big grin )

| Satango a răspuns (pentru DoarBogdan):

Glumeam tongue Mă refeream la faza cu '' e frumos cu mult volum ''. Eu sunt creaţă, îl am cu mult volum, dar îmi place big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Satango):

Creata happy Iti sta bine, sunt sigur.

| Satango a răspuns (pentru DoarBogdan):

De ce eşti sigur?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Satango):

Atentia... Fetele se ingrijesc foarte bine si ies in evidenta pentru baieti. Prin comportament dar si prin aspectul fizic. Bineinteles se poate vedea dincolo de toate acesteabatting eyelashes, dar sa revin. Ai volum, parul cret, esti fata, hm... Din toate astea rezulta o atentie foarte mare de unde ma gandesc ca este si frumoasa.
Am dreptate? happy

| Satango a răspuns (pentru DoarBogdan):

Poate ai, poate nu ai, poate sunt eu prea modestă.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Satango):

Am zis ceva gresit? sad

| Drimmero a răspuns (pentru VibeTrix):

Bwuahahah, daca nu voi inceta, incepi stirile de la ora 19:00 cu mine, domn'soara Esca?

| Satango a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eşti amuzant, micuţule. ''... eşti fată'' laughing Nu ai spus nimic greşit happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru Satango):

Micut laughing Sigur laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Satango):

Poti sa-mi faci acum rapid un fel de mancare incadrat in academicul tau sfert de ora? Uitasi sa-ti raspund la mesaj, dar a fost "ochit".

| Satango a răspuns (pentru Drimmero):

Asta ar însemna să ies afară pe vremea asta urâtă. De unde mă iei?

| Satango a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ştiu că eşti mai mare ca mine, însă eu nu spun ''micuţule'' cu referinţă la vârstă. De obicei alint aşa, îmi pare rău, nu cred că era cazul.

| Drimmero a răspuns (pentru Satango):

Acum te iau. Tu afara ai bucataria? Asa din plina strada? E ok, o mananc congelata!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Satango):

Oh :3 Mersi.
Scuzele mele milady big grin
Oare ma vei putea ierta vreodata?

| Satango a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu am pentru ce să te iert, nu m-ai supărat sau deranjat cu ceva big grin

| Satango a răspuns (pentru Drimmero):

Ai spus că tu consumi de obicei mâncare nesănătoasă, eu nu prea gătesc mâncare nesănătoasă. Iar pentru a mă încadra în timp îmi e mai cu uşurinţă să îţi cumpăr ceva de la un magazin fast food.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Satango):

M-ai alintat laughing
Trebuie sa gasesc si eu ceva...

| Satango a răspuns (pentru DoarBogdan):

Oricum, dar te rog, nu ciufulici.

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Am venit sa citesc comentariile voastre laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru Satango):

Bwuahah,pai asa imi pot lua si eu, dar eu vreau gatita.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Satango):

Creata? happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Scuze pentru spam happy

| Satango a răspuns (pentru DoarBogdan):

happy

| VibeTrix explică (pentru DoarBogdan):

Hahaha,nu-i nimic laughing

| Satango a răspuns (pentru Drimmero):

E liber la tine în bucătărie?

| DoarBogdan a răspuns (pentru VibeTrix):

Asa, ca de inceput de primavada big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Satango):

Te-ai intrebat daca am, ca sa vezi daca e liber sau nu? Glumunind putin, acolo ai spatiu pentru creatia ta.

| Satango a răspuns (pentru Drimmero):

Te-ai risca mâncând ceva gătit de mine? Sunt destul de diabolică. xD

| Lawliet14 a răspuns (pentru Satango):

Aww! Future perfect wife. Wife material!

| Drimmero a răspuns (pentru Satango):

Ador tipele diabolice! Cat despre mancare, daca o faci gustoasa, o voi devora spre multumirea ta!

| Satango a răspuns (pentru Drimmero):

laughing

| Croampa a răspuns:

Crede-ma, nu vrei asta

| CoOoLLa a răspuns:

De ce ai vrea fire mai subțiri? De ce ai vrea o durabilitate măi mica a firelor tale de par? mai bine folosești o placa de par sa îi dai forma plăcută decât sa ajungi sa pierzi firele treptat prin anumite trucuri auzite dar nefolositoare. bafta, nu uita câte produce parul.

| VibeTrix explică (pentru CoOoLLa):

Asa e... Multumesc mult