| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ a întrebat:

Cum pot avea funda? va rog puneti intrebari simple si dati'mi si eu o s-a raspund va rog si daca o faceti va dau

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Am trăit s-o văd şi pe asta.

| Dobitoc a răspuns:

Funditele nu se cersesc, se castigawinking

| Helene a răspuns:

Este ciudata intrebarea ta.Cauta intrebari din Conversatii sunt intrebari simple si pentru toate varstelehappy
Scopul site'ului este sa ne ajutam, si lasa funditele la o parte, la un moment dat o sa primestiwinking

| ☆ ☆ღ♥Ashley♥ღ☆ ☆ explică:

Am incercat asta si chiar daca raspund prima cu raspuns corect cel care pune intrebarea ii da altui utilizator fundita dar acel utilizator fura raspunsul de la mine