| Justgreen a întrebat:

Cum pot baga muzica si imagini prin usb la un telefon samsung SGH-u800?big grin
Ca bag usb si nu imi apare nici un folder al telefonului in calculator imi apare doar pe ecranul telefonului trei intrebari ce vreau sa dau adica:
-Aplicatie redare media
-PC Studio
-Stocare de masa
Si am dat pe fiecare pe rand si nu mergea la niciuna adica stiti ca daca bagi un mp3 in unitate iti apare in my computer un folder nou de unde poti sa iti bagi muzica din calculator la tine in mp3, la telefon cum se procedeaza?
Abia mi-am luat telefonul de o zi si nu stiu sa umblu pe el prea bine big grin
Daca ma ajutati dau

Răspuns Câştigător

1:trebuie sa ai cartela2trebuie sa ai muzica 3trebuie sa dai stocare in masa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a dat cd instaleaza primele 3 alea de acolo...si dupa dai stocare masa

| luci19958 a răspuns:

Da dai si tu ianstall sl usb-ului si vezi ca merge prin stocare de masa ori aplicatie redare media

| client a răspuns:

Apoi ia-ti bloohtot pe calculator si pe telefon!