| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Cum pot castiga bani prin munca usoara deoarece am probleme de sanatate?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Facand o munca de birou, care sa necesite o calificare superioara si putin efort fizic.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică (pentru Brigaela):

Sunt bun la o munca de birou, dar trebuie sa fie ceva de raspunere mica si sa dureze pana in 4 ore \ zi deoarece oamenii cu un rinichi nu au voie sa minceasca mai mult de 4 ore\zi.

| Brigaela a răspuns (pentru Ganea_Marian-Dumitru_1972):

Poti gasi programe part-ime, dar raspunderea este greu sa fie mica. In ce domeniu esti bun? Ce studii ai si ce te face sa fii bun? (experienta, premii, etc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-te pe informatica. Asa doar stai in fata unui pc, nu dai la sapa. Dar trebuie sa iti placa matematica si informatica, evident.

| PoorBunny a răspuns:

Daca ai macar putina experienta in limba engleza si in IT

poti intra pe https://www.bestjobs.eu/ si cauta Work from home... incearca sa gasesti ceva daca nu te descurci foarte bine in IT ceva care nu necesita experienta!

O zi buna!