| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot da de un user al carui cont a fost suspendat pe perioada nedeterminata?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea poti sa ii gasesti numele prin baza de date, a userilor.

Cum a fost si primul raspuns, doar daca ii recunosti pe alte conturi.
Referitor la acei "detectivi", probabil a fost mai mult ca idee, multe persoane au aceleasi obiceiuri, indiferent de cont, si asta poate sa ii "dea de gol"... nu ca ar si conta.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Merci. Imi pare rau ca e asa. E un user cu care mai conversam si cand am vrut sa ii scriu ba da bing ia-l de unde nu-i.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, probabil ca este chiar un lucru defavorabil pentru anumite persoane.
Insa cu siguranta nu a ajuns sa fie suspendat, pentru ca respecta regulamentul big grin

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, fiindca acel user nu mai are acces la TPU, iar administratia forumului nu are voie sa divulge identitatea nimanui, fiind protejata prin lege.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar dacă își face un alt cont și poți să-l recunoști.
De obicei, toti cei suspendați, revin cu conturi noi.

Sunt câțiva "detectivi" pe site, care-i simt după miros.
Ia legătura cu ei. ))

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Merci! happy

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Poti sa imi scrii in privat unul din detectivii ăștia? happy Te rog.

| DonEduardo a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt unul. Nu stiu cat de bun, dar sunt unul din ei.

| anonim_4396 explică (pentru DonEduardo):

A disparut existential si il caut laughing

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ce-ti trebuie userul daca nici atata nu stii, acele conturi "inaccesibile" au fost folosite de persoane care au si alte conturi. Te descurci tu ghicind cine este pe care cont. laughing

| anonim_4396 explică (pentru oglindasultanului):

L-am gasit si am mai vb pe Facebook, dar intre timp m-a blocat acolo laughing

| Yasmin875 a răspuns:

Nu-i mai poți vedea răspunsurile.

| Nermesan a răspuns:

Buna frumoaso, da este adevarat am fost suspendat