| Raulinio a întrebat:

Cum pot face bani stand in fata calculatorului? big grin dau funda tongue

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Sunt multe oferte gen paid-to-clic, surf si altele dar care sincer nu se castiga. Varianta mea este sa ai colaborari cu mai multe firme in domeniul editarilor (dactilografierii) documentelor care te poate plati pentru serviciul prestat. O a 2-avarianta ar fi sa faci site-uri,,, asta daca ai cunostinte si te pricepi. Succes!

| ASIGURATORUL a răspuns:

Recomadarea mea este sa gasesti colaborari diverse pentru editarea de documente pe calculator (gen dactilografie), sau daca te pricepi sa faci site-uri pentru diversi clienti. Celelalte "oferte" gen paid-to-clic, surf si altele sunt ...doar promisiuni.