| Mary_Maria_1963 a întrebat:

Cum pot gasi facebokul unei persoane, pe care o am ca prietena pe alt site, fara sa ii stiu numele, doar locatia?
Merci anticipat.

2 răspunsuri:
| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Nu poti gasi persoanele de pe Facebook stiind doar locatie, trebuie sa stii numele persoanei pe care o cauti.

| Mary_Maria_1963 explică (pentru Dezsi_Pavel_2003):

Atunci eu cum am fost gasita de catre o pers. de pe un alt site de socializare fara sa stie date exacte despre mine? stia doar locatia. aia era reala.in rest nu aveam date reale nici poza reala pe acel site.