| IoanaMra a întrebat:

Cum pot lumina ecranul laptopului? Mi s-a inchis ecranul, se vede dar nu ca inainte. Am laptopul de anul asta din februarie deci nu are nici un an.

Răspuns Câştigător
| Leon a răspuns:

Cred ca atunci cand ai schimbat profilele din softul de management resurse al laptopului, ti s-a intamplat. de obicei Acer-urile, fac asa. Ar trebui sa rezolvi prin apasarea tasei Fn(o gasesti de obicei in stanga jos intre Ctrl Alt, plus tasta F6. Daca nu merge, zi-mi si iti zic varianta mai lunga.
Craciun fericit!

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Ce marcă este?