| BingBang :D a întrebat:

Cum pot pune filme cu subtitrare pe telefonul mobil? Cum pot lipi subtitrarea de film, deoarece telu' nu le poate citi separate, si nu poate executa la fel ca un player de filme... mersi anticipat big grin

3 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Trebuie mai intai sa convertesti filmul impreuna cu subtitrarea din format "avi" sau ce format are el in format "mp4" ca sa poata fi citit de catre telefonul mobil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.videotutorial.ro si auta acolo

| GeorgeStan a răspuns:

Cu VideoPad. Dar iti trebuie un anumit tip de subtitrare. Si nu am gasit inca un prigram cu care sa convertesc sub. daca gasesti ma anunti.